Gebelik

Beşik Modelleri

Anne ve Baba olmak, sanırım bu dünyada elde edilecek en güzel duygudur. Yeni doğan bir bebek ile unvan sahibi olmanın yanı sıra, hayatın da yönü değişecektir. Artık yeni oluşumda, planlamalar yaparken, bir kez daha düşünecek ve gelecek ile ilgili öngörüler de bu yönde değişiklik gösterecektir. Anne ve Baba olmak son derece önemlidir, bebekle birlikte başka bir kimlik, başka bir dünya meydana gelir ve bu önem taçlanır.

Beşik Modelleri
Beşik Modelleri

Yeni ve Eskinin Bileşenleri İle Beşik Modelleri

Bebeğimiz için, ilk haberi aldığımız gün itibari ile hazırlıklar başlar. Tulumlar, çoraplar, çamaşırlar, yürüteçler ve beşik ilk akla gelen ürünlerdir. Onun için her şeyin iyisini ve güzelini isteriz, tercihleri bu yönde gerçekleştiririz. Onun dünyaya gelmesi ile birlikte ise, artık her şey anlamını kazanmış, ona ait olan her şey, değerini bulmuştur.

Beşik Modelleri
Beşik Modelleri

Gelmeden önce hazırlanan odası, artık sahibi ile birlikte bir başka güzel görünecektir bizlere. Renk dünyası şeklinde olan oda, bizler için hayatın yeni simgesi, mutluluğun yeni adresi konumunda olacaktır. Yukarıda alınacak olan ürünleri saydık, dilerseniz detaylara biraz değinelim. Son dönemde ki değişik unsurlar, bebek alışverişini de etkiledi.

Özellikle, son çıkan beşik modelleri görülmeye değerdir. Yeni ve eski kavramlarının bir araya gelmesi ile oluşan beşikler, sizleri etkileyecek ve karar vermekte oldukça sıkıntı anlar yaşamanıza neden olacaktır. İçlerinden birini seçtiğiniz de ise, onu sahiplenecek ve çocuğunuzu sever gibi, onu da sevmeye başlayacaksınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Beşikler bebeklerimizin en rahat huzur ve kullanışlı şekilde kullanmamıza yarayan bir tasarım olmalı.

  2. Yeni doğan bebeklerimiz için en önemli eşyalardan birisi beşikler. Rahat olması , konforlu olması , rahat kullanabilir ve tabi ki modeli ile göz önünde olmalı. Şahsen ben bebeğime beşik seçimi yaparken bunlara dikkat ediyorum. Tabi ki en başta başlıca önemli olan fiyatı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu