Dekorasyon

Beyaz Salon Takımı Nasıl Kombin Edilir?

Beyaz salon takımı nasıl kombin edilir? Beyaz herhangi bir iç mekan trendinden kurtulan, en çok tercih edilen boya rengidir.

Beyaz salon Takımı Nasıl Kombin Edilir? Yeni boyanmış beyaz bir iç mekan, doğal ışığı optimize edebilir ve aynı zamanda alanın biraz daha temiz görünmesini sağlayabilir. Duvarlarınızı beyaza boyamak, bir odayı karakalem veya parlak bir renge boyamanın aksine, çok fazla cesaret gerektirmez. Duvarlarınızı beyaza boyarken ne elde edeceğinizi biliyorsunuz.

Yeşil Bir Şey Ekleyin

İç mekan bitkilerini oturma odanıza getirirseniz trend olacaksınız. Bitkilerin yapraklarındaki yeşilin varyasyonları beyazla iyi bir tezat oluşturur ve alanı anında kaldırabilir. Nötr bir palete yapışıyorsanız, aynı tonlarda bir pot kullanın.

Sıcak Ahşap Tonları Ekleyin

Doğal ahşap ve beyaz birlikte çok iyi evlenir. Beyaz badanalı veya gri kereste seçmek yerine alanınızı ısıtmak istiyorsanız daha sıcak tonları tercih edin.

Metalik Bir Vurgu Seçin

Bakır ve pirinç gibi metalik aksanlar sadece mekana sıcaklık katmakla kalmaz, aynı zamanda lüks hissi de katabilir. Etkilemek için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Köşedeki özellikli bir zemin lambası veya yan sehpadaki küçük mum koleksiyonu, oturma odanızın enerjisini artırmak için yeterli olabilir.

Doku olmadan tamamen beyaz bir oturma odası düz görünebilir ve eksik bir şey hissi verebilir. Mobilyalarda veya mimari özelliklerde dokuyu tanıtmak esastır. Bu, döşemenizin örgüsü, aksesuarlarınız veya mobilyanızın malzemesi olabilir. Taş şömine veya ahşap döşeme gibi kaplamalarınıza doku da eklenebilir.

Aksesuarlara Renk Katın 

Tamamen beyaz İskandinav iç mekanları size göre değilse, aksesuarlarla renk eklemek oturma odanızı ısıtmanın basit ve uygun maliyetli bir yoludur. Renk olarak, bu, parlak renk tonları ile yüksek sesle olmanız gerektiği anlamına gelmez. Doğal ten rengi deri, griler veya maviler beyazla iyi çalışır ve alanı daha dinamik hale getirmeye yardımcı olur.

Biraz Siyahla Karıştırın

İç mekanınıza siyah bir dokunuş katmak, tek renkli bir görünüm elde edeceğiniz anlamına gelmez! Metalik vurgularda olduğu gibi, biraz siyah, incelik yaratabilir ve beyazla iyi bir kontrast oluşturabilir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu