Burçlar

En Çok Aldatan Burç Hangisi?

En çok aldatan burç hangisi? Burçlar karakter özelliklerimizi genel anlamda etkiler. Aldatma konusunda etkisi nedir?

Merak edilen konulardan biri olan en çok aldatan burç hangisi sorusunun yanıtını veriyoruz. Aldatmaya daha meyilli olma karakter özelliklerini taşıyan, ayran gönüllü diyebileceğiniz burç özellikleri hangisi? Uzun süreli ilişkilerin yanı sıra, gizemli ve farklı heyecanlar arayan burçlar neler oluyor? İşte sorunuzun yanıtı…

Boğa Burcu

Sevdiğinde son derece sadık olan boğa burçları, aynı zamanda aldatma konusunda da ilk akla gelen burçlar arasında. Boğa burcu, genel olarak uzun süreli ilişkilerinde çok sadık olur. Ancak ilişkiyi ciddiye alması da uzun sürebilir. Sizin duyduğunuz gibi hemen ilgi duyup, hemen sizinle kalıcı bir ilişki düşünmesi zaman alabilir. Aynı zamanda cinsellik anlamında da yüksek olan burç, çoğu zaman bu anlamda diğer burçlara göre bir tık daha meyilli olabiliyor.

Aslan Burcu

Aslan burçlarının da aldatma konusunda akla gelen burçlar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak aslan burçlarında, uzun süren ilişkilerden kaçınma da söz konusudur. Doğru olanı bulana kadar denemeyi arzulayan aslanlar, gerçek ilişkisinde de sadakati koruma konusunda zorlanabilir. Genel anlamda onlar için uzun ilişkinin biraz daha zorlayıcı olduğunu söylemek mümkün.

Koç Burcu

Bir şekilde kendisini düze çıkarmayı başaran koç burçları, aldatma konusunda inkar etkisi altındadır. Genel anlamda aldatan burçlar arasında ilk sırada da yer alabilir. Ancak genel olarak savunma becerisi yüksek olan bu burç grubu, en az yakalandığından en az bilinenlerden diyebiliriz. Arkadaş çevresi üzerinden de aldatma potansiyeli yüksektir.

İkizler Burcu

İkizler burcunun adatması, daha çok ne yapacağını bilmemesinden kaynaklanır. Genel olarak burç hayatına nasıl yön vereceği konusunda kararsızdır. Bu da zaman zaman önüne çıkan yeni fırsatları da tepmeden hayatına devam etmesi demek. Aşk hayatında da böyle olunca, elbette sonu daha çok aldatan burçlar arasında yer almasına neden olur.

Genel anlamda elbette durumun burçlara yorulması ötesinde, burçların özellikleri dışında kişinin eğilimi ve karakteri de bu noktada etkili olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu