Burçlar

Terazi Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Terazi burcu hava grubundadır. Aynı zamanda zodyakın en rafine burçları arasındadır. Zarafeti, çekiciliği, diplomasisi ve zevki ile öne çıkar. Güzelliği sever, doğası gereği çok meraklıdır ve çatışmalardan nefret eder. Olumsuz yönleri bazen uçarılık ve kararsız bir karakter olmasıdır.

Terazi Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Adaletin simgesi olan teraziler, son derece gelişmiş bir soğukkanlılık ve hoşgörü duygusuna sahip insanlardır. Başkalarının durumlarını anlarlar ve aynı zamanda bir sorun olduğunda yardım etmek isterler. Genel olarak özellikle işlerinde rutini sevmezler. Ayrıca, profesyonelce kanalize edebilecekleri güzel bir sanatsal duyarlılığa sahipler.

Terazi Burcu Genel Özellikleri

Terazi, hava burcu olarak, sürekli entelektüel uyaranlara sahip olmalı, akıl yürütmeyi kullanmalı ve sürdürdüğü ilişkilerde, ne tür olursa olsun, akıcı ve ilginç iletişimi devam ettirmelidir. Aşk söz konusu olduğunda güzellik arayışındadırlar. Hazcılığa eğilimleri sabittir. Terazi’nin üstün bir baştan çıkarma yeteneği vardır: bir jest, bir bakış ile bunu gerçekleştirebilirler. Ayrıca dokundukları her şeyi estetik hale getirme yeteneğine de sahiptirler.

Terazi burçları çekici, sadık ve çok ama çok romantikler. Bunun nedeni, aşk gezegeni Venüs’ün hükümdarları olmalarıdır, bu yüzden onları motive eden tek şey sevgi, aşk ve bağlılıktır. Bundan dolayı ilişkilere oldukça önem verirler.

Terazi Burçlarında Aşk

Terazi’nin birine âşık olmadığı nadir bir zaman vardır. Sevgi ve şefkat ile beslenirler. Bu yüzden bir ilişkiye sahip olmak, sağlıklı bir dostluk çemberi sürdürmek ve onlara en yakın olanlarla iletişim kurmak her zaman öncelikleri olacaktır. Birine bağlanmak söz konusu olduğunda, size hemen bir cevap vermezler: Bunu çok düşünmek zorunda kalacaklar çünkü kalplerinin kırılmasını istemiyorlar.

Terazi Burcunda Ay Etkisi

Teraziler şüpheye veya kararsızlığa meyilli olsalar da, bu burç üzerinde duyguları yöneten Ay’dır. Bu nedenle sosyal, açık, barışçıl ve dengelidirler. Muhtemelen bu nedenle çatışmadan korkarlar ve mutlu olmak için barışa ihtiyaç duyarlar, çünkü her zaman dengelerini tam bir uyum içinde tutmak isteyeceklerdir. Ama aynı şekilde, çok özel bir empatik altıncı his geliştirirler, bu da etraflarındaki birinin onlar kadar uyumlu olup olmadığını görmelerini sağlar.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu