Dekorasyon

3 Minimalist Duvar Dekorasyonu İçin Kendin Yap Aksesuar

3 minimalist duvar dekorasyonu için kendin yap aksesuar sanırım en sevdiğim şey duvarları süslemek. Evin havasını değiştirmenin en kolay yolu duvarlara dokunmaktır.

3 Minimalist duvar dekoru bir de benim tarzımı yansıtan bohem detaylar var. Yapması kolay projeleri sizin kadar ben de çok sevdiğim için bunların yapılmasının çok kolay olduğunu şimdiden söylemeliyim.

Kurutulmuş Çiçek Çember Dekorasyonu

Tülü kasnağa gerdirip kuru çiçeklerle süsleme fikri basit olsa da bana muhteşem geliyor. Bu proje sayesinde kuru çiçek fiyatlarının ne kadar yüksek olduğunu öğrendim. Topladığım koçanları, aldığım pembe kuru çiçeklerle karıştırıp aralarına çok az kuru tohum ekledim. Çiçekleri düzenlerken çok fazla stres attığınızdan emin olun.

Gün Işığı Aynası

Şiş çubukları ve küçük yuvarlak aynası ile gün ışığını andıran bir proje var ve bohem görünümüyle beni kendine çekiyor. Tercih ettiği şişler yatay olarak parlatıldı ve uçları sivriltildi. Bu projeyi satılan ince çubuklarla da deneyebilirsiniz.

Şişleri yuvarlak aynamın etrafına eşit şekilde yerleştirdikten sonra, daha kısa ve daha uzun görünmesi için ortasından bir şiş kestim ve kısalttım. Bunu gözle yaptım. Sonra aynayı ters çevirdim ve şişleri sıcak tutkalla yapıştırdım. Daha sık yapıp yapmama konusunda kararsız kaldım ama bu halini çok beğendim. Asmak için arkasına kullanıma hazır bir fikstür takabilirsiniz.

Modern Yün Duvar Süsü

Malzemeleri sayıyorum: iki makara. Evet, yine makara kullanacağımız bir proje daha. Ayrıca bir değil iki kasnak kullanacağız. Bu sefer kasnaklar iç içe geçmediği için iki farklı boyda kasnağa ve ucuza alabileceğiniz bir ipliğe daha ihtiyacımız var. Modern görünümlü bu yün duvar askıları son derece popüler ve sadeliğin güzelliğini en iyi yansıtan detaylardan biri. Kalın yün ile çok daha güzel görünen bu projede siyah ve beyaz renklerde kalın yün ipi ve pembe tonlarında ince yün ipi kullandım. Kalın ipliği çifter çifter büyük kasnağa geçirdikten sonra küçük kasnağın üzerine 5-6 kat ince iplik yaptım.

Dekorasyonda trendleri uygulamanın en iyi yolunun her zaman kendin yap projelerine başvurmak olduğunu düşünüyorum. Satın aldığınızda, arkasındaki trendleri takip etmeniz ve çok para harcamanız gerekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu