Sağlık

Ankara Burun Estetiği

Burun Estetiği

Estetik, sanatsal manada bozulan bir güzelliği yerine getirme sanatıdır. Cerrahi alanda estetik yıpranma veya bozulma sebebi ile bir uzva veya bölgeye simetri kazandırmak olarak özetlenebilir. Bütün tıbbi operasyonlarda olduğu gibi bilgi, donanım, özen ister. Ülkemizin bütün büyük şehirlerinde olduğu gibi Ankara burun estetiği operasyonlarının son teknoloji kullanılarak yapıldığı önemli bir şehirdir.

Kimilerinin uzay çağı, kimilerinin bilgi çağı diye adlandırdığı milenyumda, tıp dünyası gelişmelerine paralele olarak,  Ankara burun ameliyatı konusunda köklü geçmişi olan üniversitelerimizde yetişen hekimleri ile öncü bir noktadadır.

Özellikle burun estetiğinde operasyon öncesi hazırlık önemlidir. Bu aşama müşterinin isteğine paralel olarak, cerrahın sanatsal bakış açısı ile şekillenir. Müşteri karar aşamasında bu hazırlık planı önemli olup, Ankara burun estetiği cerrahisini dünya standartlarında kılan en önemli unsurdur. Bu operasyonlarda kendi içinde burun, burun ucu, kırık, çatlak, burun delikleri gibi alt operasyonlardan oluşur. Bu operasyonların yapılma zorunluluğu fiyatı belirleyen en önemli argümandır. Bazen hastaya sağlığını geri kazandırmak bazen de psikolojik nedenler ile operasyon derinleştirilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu