Teknoloji

AOC G3 Monitörleri Özellikleri Nelerdir?

AOC G3 Monitörleri Özellikleri Nelerdir? Dünyanın en ünlü teknolojik eşya firmalarından birisi olan AOC firması tarafından çıkan G3 monitörleri özellikleri nelerdir? Sorusu merak edilmektedir.

AOC G3 Monitörleri Özellikleri Nelerdir? AOC G3 monitör özelliklerine bakacak olursak birçok açıdan dikkat çekmektedir. Özellikle bu açıdan bakacak olursak AOC Gaming alanında yeni çıkacak modelinde G3 Serisi monitörlerini de tanıtmaya başladı.

Aynı zamanda bu model de beş farklı ekran seçenekleri de bulunmaktadır. Burada özellikle G3 monitörler aynı zamanda 27 inçten başlayıp 34 inçe kadar farklı boyut seçenekleri de sunmaktadır. Aynı zamanda da bu modelde 1000R kavis özelliği ile dikkat çeken monitörler ve ayrıca 165 Hz ekran hızı da bulunmaktadır.

AOS G3 modeli ayrıca 3 yandan ayrıca çerçevesiz tasarıma da sahiptir. Burada ayrıca G3 serisi monitörler bulunmaktadır. Burada aynı zamanda G2 serisi de dikkat çekmektedir.

Satışa sunulan bu monitörler ayrıca önemli bir eklenti olan Adaptive-Sync desteği de bulunmaktadır. Bu açıdan aynı zamanda bu telefon modelinde aynı zamanda ekran da kaymalarda olmuyor. Aynı zamanda bu modellerde işlem gecikmesi de bulunmamaktadır.

AOCG3 Monitörleri Özellikleri Nelerdir?

Geçtiğimiz günlerde yeni çıkan monitör modellerini tanıtan G3 monitörleri Özellikleri Nelerdir? Sorusu da merak edilmektedir. Burada özellikle AOC G3 monitörleri birçok açıdan önemli özelliklere sahiptir. Bu monitörler aynı zamanda G-Menü yazılımı ile dikkat çeken ve aynı zamanda oyuncuların monitör açısından da basitçe tıklama yapabileceğiniz sistemler arasında yer almaktadır.

Burada özellikle ek olarak da düşük mavi ışık modu ile aynı zamanda FlickerFree teknolojisi ile beraber de göz sağlığını da tehdit etmemektedir.

Özellikle gaming olan çoğu kişinin de tercih ettiği monitör modellerinden birisi olan AOC monitörleri ile de dikkat çekmektedir. AOC G3 modeli aynı zamanda 1000R kavis özelliği sayesinde aynı zamanda 165 Hz ekran hızına da sahip olmaktadır. Bu yönden geniş bir ekranda oyun deneyimi yaşamak isteyenler için iyi bir örnek olan bu bilgisayar modeli çokça kişinin tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bu açıdan AOC G3 fiyatı da uygun fiyatıyla yakında satışa sunulacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu