Dekorasyon

Banyolarınız İçin Pratik Depolama Fikirleri

Küçük olan banyolarınız için bazen durum zor olabiliyor ve banyolarınız için pratik depolama fikirleri kurtarıcınız olabiliyor.

Banyolarınız için pratik depolama fikirleri yer sıkıntınıza son veriyor. Pratik depolama alanlarını tercih ettiğinizde yer kazanımınızı maksimize eden seçeneklere ulaşmanız da kolay olacaktır. Özellikle lavabo altları gibi yer kaplayan alanları değerlendirmek için küçük işlevsel çözümler bulabilirsiniz. Depolama alanları konusunda bilgi almak istediğiniz her durumda, birçok farklı yöntemle size fikirlerimizi sunuyoruz. Kullanışlı ve konforlu banyonuz yoksa üzülmeyin, banyonuzu da işlevsel hale getirebilirsiniz.

Kapı Üstlerini Değerlendirin

Depolama çözümleri konusunda en pratik ve işe yarar çözüm kapı üstleridir. Banyo dekorasyonu son derece pratik bir raf ekleyeceğiniz kapı üstünüzün şık görünmesiyle daha özel bir hale gelecektir. Bunun için bir raf alarak üst kısma monte edebilirsiniz. Böylece sürekli kullanmadığınız ve depolayacağınız ürünleri buraya koyabilirsiniz. Farklı renkler ve konseptlerin tercih edileceği bu alanlarda doğru malzemeler tercih ettiğinizde birçok ürünün ortada kalması sorunundan da kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Raf Sistemlerinden Yararlanın!

Birçok alana yerleştireceğiniz rafları kullanarak, daha özel bir alan yaratabilirsiniz. Raf sistemleri genelde klozetin sifon kısmının üzerine eklenmektedir. Bu yüzden oldukça büyük öneme sahip olan bu alanı dekore etmek için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Suya ve neme dayanıklı bir raf sistemi kullanarak, havlu, banyo kokusu ve benzer birçok ürünü depolayabilirsiniz.

Renkleri Doğru Seçin

Küçük banyo dekorasyonu için önemli olan renkler, çok karmaşık olmamalıdır. Daha çok açık renklerin tercih edildiği dekorasyonlar mekanı boğucu bir sıkıcılıktan kurtarmaktadır. Doğal ahşap, hasır ve metalik detayların yeterli olacağı renk seçiminde özellikle açık tonları kullanabilirsiniz. Karmaşık renkler ve desenler zaten küçük olan bu alanların daha küçük görünmesine neden olur. Bu nedenle karmaşık renk kullanmayın.

Dolap İçi Düzenleyici Kullanın

Düzenleyici kullanarak yaptığınız banyo dekorasyon uygulamaları, daha derli toplu bir görünüme neden olacaktır. Son derece kullanışlı olan ve marketlerde bile satılan bu ürünler, dolap içi düzenleyicilerle kısa sürede toplanabilir. Yedek ürünlerinizi, gerekli malzemelerinizi ve banyo kozmetik ve kimyasallarınızı bu alanlarda depolayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu