Anne-Çocuk

Birbirinden Tatlı Anne – Kız Kombinleri

Son yılların en büyük trendi, anneler ve kızlarının birbiri ile uyumlu giyinmesi. Eğer sizde anne – kız olarak uyumlu giyinmek istiyorsanız birbirinden tatlı anne – kız kombinleri için sunmuş olduğumuz seçeneklere bakabilirsiniz. Bu seçenekler arasından sizin ve kızınız için en uygun olanını tercih ederek, güzel bir gün için çifte şıklık yaratabilirsiniz.

Modelleri Farklı Kumaşları Aynı Elbiseler

Anne kız kombinlerinde sık sık rastladığımız kumaşı aynı; fakat modelleri farklı olan kombinler bulunuyor. Kızınız için bebe yaka, mini boy, uzun kollu elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ya da yaz ayları için kolsuz olan elbiseler, yuvarlak yaka elbiseler seçilebilir. Anne – kız kombinleri için kızınızın bu elbisesinin yanında siz de aynı kumaştan yapılmış midi boy, v yaka elbise tercih edebilirsiniz. Kumaş aynı olsa da siz kendi vücut yapınıza uygun bir seçim yapmalısınız. Bu sayede hem siz hem de kızınız çok şık olacaksınız. Gece elbiselerinde de anne kız kombinleri yapılabilir. Bu durumda sizin giydiğiniz bir abiyenin aynı kumaşından ona da mini aynı model bir elbise yapılabilir.

Spor Kombinler

Aynı şişme yelek, beyaz tişört ve eşofmanda en çok tercih edilen anne – kız kombinleri arasında yerini alıyor. Gün içinde spor olarak çıkabileceğiniz bir yerde kızınızla göz doldurabilirsiniz. Onunla aynı tonlarda renge sahip olan bir eşofman takımı, sizin için harika olacaktır. Onun dışında spor kombinler içinde kot ve güzel bir swit shirt te kombinleriniz arasında olabilir. Özellikle kızı 5 yaş ve üzerinde olan anneler için bu kombinin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

En güzel anne – kız kombinleri hakkında edinmiş olduğunuz bilgiler beraberinde; elbise, pantolon gibi seçenekler üzerinden farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu