Burçlar

Doğum Haritası Ne Demektir, Ne İşe Yarar?

Doğum Haritası Ne Demektir, Ne İşe Yarar? Doğum haritası, doğum yerinize, saatinize ve tarihinize göre hazırlanan kişiselleştirilmiş ve bireysel bir rapordur. Peki doğum haritası ne işe yarar? İşte detaylar..

Doğum Haritası Ne Demektir, Ne İşe Yarar? Doğum haritası için veriler gereklidir. Çünkü onlarla birlikte gökyüzündeki gezegenlerin konumu, tam da bu Dünya’ya ve bu yaşama geldiğiniz anda hesaplanır.

Doğum Haritası Ne İşe Yarar

Doğum haritası, fiziksel, duygusal ve zihinsel konfigürasyonunuz hakkında veriler içerir ve hatta, yaşamınız boyunca bir şekilde veya başka bir şekilde seyahat etmeniz gereken belirli bir öğrenme hattını belirlemeniz bile mümkündür.

Örneğin, doğumdaki Ay’ımızın konumunu bilmek, iç dünyamızın neye benzediğine, duygusal küremize, bilinçdışına ve hayatımızın ilk yıllarıyla ilgili her şeye erişmemizi sağlar. Anne figürümüzle ilişki ve duygusal ilişkilere yatkınlık gibi durumlar hakkında da bize fikir verir. Genel olarak, duyguları ifade etme şeklinizde ıstırap veya birçok zorluk yaşıyorsanız, doğum haritanızı hazırlarken güvenilir bir profesyonelde doğum ayınıza odaklanmasını ve derinleştirmesini isteyebilirsiniz.

Öte yandan, örneğin, bir özgürlük arayışında olduğunuz ve çevrenizde yürürlükte olan yapılarla birçok çatışma veya yüzleşme yaşadığınız için büyük yaratıcı gücünüzü kanalize etmekte biraz zorluk yaşadıysanız, onun konumuna odaklanmayı isteyebilirsiniz. Satürn gezegeni bu noktada devreye girer ve doğum haritası için özel öneme sahiptir.

Kişiye özel bir rapor olduğundan, haritanın yapısının zaten tasarlandığını ve çalıştığınız astroloğa göre değişeceğini her zaman göz önünde bulundurarak en çok ihtiyaç duyduğunuz alanlara odaklanmasını isteyebilirsiniz.

Gerçek ve doğru bir doğum haritası internet sayfalarında hesapladığınız şey değildir, çünkü uygulanabilir olmalarına rağmen, raporunuza daha fazla doğruluk ve içerik veren birçok yönün ilişkisinden yoksun olan belirli kalıpları vardır. Bu nedenle, bunu bir yaklaşım olarak yapabilir ve kendinize ait belirli eğilimleri keşfedebilirsiniz. Fakat tavsiye edilen şey, konfigürasyonunuz üzerinde bütünüyle çalışacak ve size tamamen kişiselleştirilmiş bir materyal verecek gerçek bir astrologdan talep etmektir. Özellikle sizin için hazırlanmış bir giriş ve bir sonuç ile sunulan doğum haritası elde etmek önemlidir.

Doğum haritası da hayatınızın donmuş bir görüntüsü değildir. Çünkü astrolojiden elde edilmeye çalışılan şey tam tersini yansıtır: Kişinin yolu boyunca yüzleşmek zorunda kalacağı belirli eğilimleri göstermektedir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu