Burçlar

Dolunay Burçları Nasıl Etkiler?

Dolunay burçları nasıl etkiler? Burçları tam olarak neler bekliyor? Yılın belli dönemlerinde olan dolunaydan nasıl etkileniliyor?

Öncelikle dolunay burçları nasıl etkiler sorusunun yanıtını veriyoruz. Dolunayın etkileri her burç grubunda farklı olarak seyreder. Olumlu, olumsuz etkileri aşağıdaki gibidir.

Koç Burcu

Koç burcu dolunay döneminde yeni kararlar almaya meyillidir. Kendisi için daha doğru olanı bulma yolculuğuna çıkması ve o yolculuktan çok güçlü ayrılması söz konusu olabilir. Pozitif bir etkisi vardır.

Boğa

Boğa burçları da kendisi ile ilgili birtakım gerçekler ile yüzleşecek. Bu dönem onların acımasızca kendilerini eleştirdiği bir dönem oluyor.

İkizler

Hayatınızda genel bir toparlanma olacak. Her alanda bir yenilik ya da dönüşüm ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

Yengeç

Yengeç burçları için bol bol düşünecekleri bir dönem. Düşünmeye zaman ayırmak ve duygusal kararlar almak mümkün.

Aslan

Hayatınıza yenilikler gelecek bir dönem. Umutsuz ve mutsuz durumları bir kenara bırakıp, mutluluğa yelken açmak mümkün olacaktır.

Başak

Derdin tasanın bir kenara atıldığı döneme giriyorsunuz. Dolunay sizi daha olgun kararlar almaya teşvik ediyor.

Terazi

Dolunayın burçlara etkisi terazi burcu için güzel başlangıçlar demek. İş hayatı dışında, ailede bebek haberleri, miras gibi önemli ve güzel konularda gündeme gelebilir.

Akrep

Akrep burçları eğer bir süredir belli konuları çözümleyemiyorsa, bu dönemde çözümleyecek. Daha hızlı kararlar almanın yanı sıra, avantajlı olacağınız bir döneme girmek de söz konusu.

Yay

Yay burçlarının kendisini yenilediği bir dönem olacak. Aldığınız kararları sorgulama ve mutluluğu arama gibi durumlar size kendinizi iyi hissettirecek.

Oğlak

Oğlak burçlarının en keyifli dönemi oluyor. Kendilerini iş hayatına adamak onlar için en keyifli dönem. Çalıştığınız ve mutluluğu bulduğunuz bir dolunay olabilir.

Kova

Aile ve ilişki konularında sizin için yeni kararlar gündemde. Kendinizi iyi hissedeceğiniz yepyeni kararlar alma vakti.

Balık

Dolunayın etkisi dendiğinde, balık burçları için yerleşik hayata geçme akla geliyor. Eğer henüz nerede yaşayacağınıza karar vermediyseniz, hemen karar vermeniz sağlanacak. Bu konularda desteklenerek hayatınızı düzene sokacaksınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu