Güzellik

Estetikte Üç Nokta Yöntemi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Estetikte Üç Nokta Yöntemi Nedir? Nasıl Uygulanır? Estetikte üç nokta yöntemi doğal görünümlü genç bir cilde ulaşmak üç nokta ile mümkün.

Estetikte üç nokta yöntemi estetikte üç nokta yöntemi zamanla yıpranan ve esnekliğini kaybeden yüzün orta kısmı, yanaklar, çene altı ve düşük kaş gibi sorunlardan kurtulmanın en kısa yolu artık “Üç Nokta” yönteminden geçiyor.

Botoks ve dolgu uygulamalarının yetmediği durumlarda; “Üç Nokta Yöntemi” yüz ovalini düzeltmek, gıdı ve boyun bölgesindeki elastikiyet kaybını gidermek için genç ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Hızlı Gençleşmenin Şifresi “3 Nokta” Yönteminde Gizli

“Üç Nokta” uygulamasının ciltte üç noktadan yapıldığını belirten Dr. Enis Keskin; “Diğer iple germe tekniklerine kıyasla bu yöntem içerdiği polilaktik asit sayesinde ciltte ciddi bir lifting ve kolajen uyarımı sağlayarak uzun süreli, çok daha etkili ve daha hızlı sonuç alınmasını sağlıyor” dedi.

Yüzdeki esnekliğini kaybetmiş cilt altı yağ dokusuna tek noktadan iğne yardımı ile girilerek; “Üç Nokta” yönteminin iki yönde kolajeni artıran özel ipler yerleştirilerek uygulandığını belirten Dr. Keskin, bu uygulamadan sonra gençlik hücrelerinin hızla harekete geçtiğini ve böylece dolgunluğun arttığını söyledi. cildin parlaklığı ve nemi; Ayrıca mekanik olarak cildin gerildiğini ve gençleştiğini söyledi. Dr. Enis Keskin, diğer askı yöntemlerinden farklı olarak bu yöntemin sadece 3 cilde değil 3 bölgeye de uygulandığını vurguladı.

Cilt Altına Yerleştirilen İpler Erir Ve Kolajeni Arttırır

Üç Nokta yöntemi; 30-70 yaş arası elastikiyet ve sarkma sorunu olan kişilere uygulanabileceğini yüz altına yerleştirilerek yapılan ipler kısa sürede verir ve kolajen doku sentezini başlatır. . Böylece sarkmalar ortadan kaldırılır ve kısa sürede gerginlik, netlik ve cilt yaşının gerilemesi gibi olumlu etkiler elde edilir.

30 Dakikada Cilt Sarkmasına Son!

Üç nokta yöntemi; Çene çizgisi, elmacık kemikleri, kaşlar ve boyun bölgesi gibi tüm yüz bölgesine uygulanır olduğunu belirten Dr. Keskin, 30 dakika süren uygulamanın 2-3 yıla kadar kalıcılığının olduğunu vurguladı.

3 Altın nokta yüz germe yöntemi 1 ay arayla 2 seans uygulanan bir yöntem yılda bir kez tekrarlanır. Yüz ve boyun iyileşmesi, ince çizgilerin tedavisi ve nem şikayetleri için en etkili yöntemlerden biridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu