Dekorasyon

Kabartma Duvar Kağıtları İle Tanışmalısınız

Modern dekorasyonun bir parçası olan kabartma duvar kağıtları duvar dekorasyonu konusunda size yol gösterecektir.

Kabartma duvar kağıtları son yıllarda duvar dekorasyonu konusunda çok sık tercih edilmektedir. Modern bir stile sahip olan bu kağıtlar eve farklı bir boyut katacaktır. Gerçekçi ve özel bir stille ortaya çıkan kabartmalı duvar kağıtları 3 boyutlu olduğu için son derece özel bir konsept yaratacaktır. Şık ve özel ürünler tercih ettiğinizde duvar kağıdı kullanarak dekorasyonunuzu renklendirebilirsiniz. Geometrik ya da tribal desenlerin tercih edildiği bu uygulamaları kullanarak geniş olan salonları daha şık hale getirebilirsiniz.

Salonları Renklendirin

 

Duvar kağıdı dekorasyonu için hizmet almak istediğinizde bir duvarın farklı bir şekilde dekore edilmesi mümkün olabilir. Son derece özel bir model olan ve fark yaratan konseptler oluşturmanızı sağlayan salon dekorasyonu uygulamalarıyla Vintage ve Victorian dönem stili keşfedebilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun stilleri keşfetmenizi sağlayan bu uygulamalarla yaşam alanlarınızı daha canlı bir hale getirebilirsiniz. Farklı konseptler oluşturmak istediğiniz her alanda piyasadaki ürünleri kullanarak uygulama yapmaktan kaçınırsanız daha kaliteli bir sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır.

Klasik dekorasyon stillerinde kullanılan birçok parça gibi  duvar kağıtlarında da son derece özel ürünler kullanabilirsiniz. Dekorasyon ürünleri tercih ettiğinizde duvar kağıdı konseptlerinizle uyumlu olan farklı stilleri keşfedebilirsiniz. Özellikle açık renkler kullanarak daha geniş perspektifteki duvarların dekore edilmesini sağlayabilirsiniz. Simli, renkli ve doğa temalı olan birçok ürünü kullanarak iç dekorasyonunuzu en iyi şekilde tasarlayabilirsiniz.

Kabartma Duvar Kağıtları Özellikleri

 

  • Özellikleri ne olursa olsun duvar kağıtları özel bir tutkal kullanılarak yapıştırılır
  • Farklı malzeme yapılarıyla silinebilir özellikler taşır
  • Birinci hamur kağıt üzerinde renk ve desen baskısı yapılabilir
  • Uygulama ölçüsünden 10 cm daha uzun kesilmesi gerekir.
  • Fabrikasyon bazı ürünlerin yapışkanları arka kısma sürülmüştür

Kabartma duvar kağıtları kullanarak birçok yerde farklı dekorasyon stilleri oluşturabilirsiniz. Bunun için öncelikle uygulanacak zeminin pürüzsüz olması gerekir, sonrasında ise doğru bir uygulama yaparak hava kabarcıklarının oluşmamasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu yüzden uygulama alanı ve uygulama yapılacak olan kişinin profesyonel olması son derece önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu