Moda

Kısa Boylu Kadınlar İçin 4 Gelinlik Önerisi

Kısa Boylu Kadınlar İçin 4 Gelinlik Önerileri! Gelinlik arayışı oldukça zorlu bir süreçtir. Sizler de kısa boylu iseniz ve gelinlik arayışı içeresindeyseniz kısa boylu kadınlar için 4 gelinlik önerisi hazırladık.

Kısa boylu kadınlar için gelinlik önerileri, kendine vücut tipine uygun gelinlik bulmak isteyen kısa boylu kadınların oldukça işine yarayacak bilgilerdir. Hayatınızın en mutlu gününde sizi kusursuz gösterecek bir gelinlik giymek istemeniz oldukça doğal bir durumdur. Gelin adayları bu gününde tüm dikkatleri üzerine çekmek ister. Peki, kısa boylular için gelinlik modelleri nasıl olmalı? Hangi modelleri tercih etmemeliler? Binlerce çeşit gelinlik modelleri bulunmaktadır. İşte kısa boylu kadınlar için gelinlik önerilerimiz.

Prenses Gelinlik Modeli

Prenses gelinlik modeli kabarık eteklere sahiptir. Bu model kısa boylu kadınlara pek uygun olmasa da tabii ki bunu tercih edebilirler. Ama nasıl? Eğer etekleri çok kabarık olmayan, askılı veya kolsuz ve işleme, desen detayı fazla olmayan bir prenses model gelinlik tercih ederseniz düğününüzde oldukça zarif olabilirsiniz.

A Kesim Gelinlikler

Kısa boylu gelinler, tam parça olan A kesim kuyruklu gelinlikler tercih edebilirler. Fazla kilosu olduğunu düşünen gelin adayları da bu gelinlik modelini tercih edebilirler. Bu gelinlik modeli düz bir formda olduğu için boyunuzu kesmeyecektir bu şekilde de daha uzun gözükebilirsiniz.

Balık Gelinlik Modeli

Bu model kısa boylu, minyon tipli kadınlar için harika bir gelinlik modelidir.Vücuda tam anlamıyla oturan bir kesimdir. Bu model sadece sizi daha uzun göstermekle kalmayacak, vücut hatlarınızı öne çıkardığı için ince ve zarif bir görüntüye sahip olacaksınız.

Sade Gelinlik Modelleri

Kısa boylu gelinler için gelinlik seçimi oldukça zor. Eğer kısa boylu bir gelin adayı iseniz oldukça sade bir gelinlik tercih etmelisiniz. Çünkü çok fazla işlemeli, kabarık etekli, desenli bir gelinlik seçerseniz minyon tipli olduğunuz için gelinliğiniz sizi gölgeleyebilir. Bunun yerine daha küçük işlemeli veya desenleri gelinlikler giymek yararınıza olacaktır. Gelinliğinizi sade tercih etmenizin yanında gelinliğinizin etek boyunda abartılı işleme olmadığına da dikkat etmelisiniz. Çünkü bu durum boyunuzun kısa gözükmesine sebep olacaktır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu