Burçlar

Terazi Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Terazi Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Zodyak’ın yedinci burcu olan Terazi burcu, âdeta adaletin simgesidir. Tüm dünyayı Terazi burçları yönetse harika bir hukuk sistemi inşa edilirdi.

Terazi Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Hava grubu elementlerinin en güzelliğine düşkünüdür. Asalet, zarafet Terazi burçlarına Venüs’ten geliyor. Bu zarafet ruhları için de geçerli. Çok ince düşünceli ve zariftirler. Kişileri eleştiri yağmuruna tutmazlar, önce onları anlamaya çalışırlar. Merhamet duyguları çok gelişmiştir. Bu kadar ince ruha sahip olan Teraziler için var olan her şey sanat niteliği taşır. Dünyaya bu gözle bakmayı tercih ederler. En bilinen özelliklerinden biri de kararsız olmalarıdır. Bir yere gitmek, bir şey satın almak, evlenmek gibi birçok konuda hep bir kararsızlık yaşarlar. Huzuru tercih ettikleri için kavga asla onlara göre bir şey değildir. Burçlara dair her şey yazılırken Terazi burcunu anlatmaya yetecek zarif kelimeler bulmakta zorlandık.

Terazi Kadını

Oldukça dişi, cazibeli ve etkileyici olan Terazi burcu kadını, güzelliğinden asla taviz vermez. Bulunduğu ortamda isteseniz de istemeseniz de tüm bakışları üzerine çekmeyi başarır. Flörtöz bir bakış açısı vardır çünkü ciddi ilişkiye asla karar veremez. Ancak sevdiğinde karşısındakine sadıktır. Bir iş yapacaksa bunu keyif alarak yapmak ister. Hayatın tadını çıkarmak onun hayat felsefesidir. Kozmetik ürünlere ayrı bir düşkünlüğü vardır. Onlar gündüz çalışırken de akşam yatarken de bakımlıdırlar. Maddi konular onlar için önem teşkil eder çünkü kendilerini güvende hissetmek isterler.

Terazi Erkeği

Terazi burcu erkeği için estetik, ön plânda olan durumdur. Onlar, güzel bulmadığı hiçbir kadınla bir ilişki ya da seks düşünmezler. Kendilerine hayranlık duyan tiplerdir. Hayatın tadını çıkarmak onlar için önemlidir. Bu bakımdan her şey zamanı geldiğinde yaşanmalıdır. Aceleci davranmayı asla sevmezler. Adalet duygusu yoğun olduğundan haksızlık kime yapılırsa yapılsın tepkileri sert olur. Karşısındakine ikinci bir şans verme eğilimleri her zaman vardır. Arkadaş ve dost canlısıdırlar. Kararsızdırlar ve pişmanlık yaşamaktan korkarlar. Plân yaparlar ancak son anda iptal etmeleri muhtemeldir. Herkesin mutlu olmasını isterler, bu yüzden de konuşurken kelimelerini seçerek kullanırlar. Kimsenin kırılmasına, üzülmesine tahammül edemezler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu