Teknoloji

Uçakta iOS Keyfi

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte artık hayatımızın her alanında ve her anında teknoloji, yaşamın bir parçası oluyor. Özellikle sağladığı avantajlar ve kolaylıklar ile yaşamımızın bir parçası haline gelen yeni nesil teknolojiler, her anımızda kesinlikle yanımızda olması gerekiyor. Bu şekilde bir ihtiyaç haline gelen modern teknolojide en büyük sorunlardan birisi olan uçak seyahatlerine yönelik olarak da teknoloji tutkunlarına Amerika’dan oldukça mutlu edici ve sevindirici bir haber geldi.

Uçakta iOS Keyfi
Uçakta iOS Keyfi

Uçak Seyahatlerinde iOS ile Eğlenceli Vakit Geçirilebilecek

Özellikle de yaşamının her alanında teknolojiyi bulundurmak isteyenlere yönelik olarak uçak seyahatlerinde bulunan kişileri mutlu edecek bu habere göre Amerika’ nın en büyük havayolları markasından birisi olan United Havayolları gelecek ay itibari ile yeni bir eğlence sistemine geçiş yapmaya başlayacak.

Uçakta iOS Keyfi
Uçakta iOS Keyfi

Oldukça interaktif olan bu yeni eğlence sistemi sayesinde uçak ile seyahat eden yolcular ister dizüstü bilgisayarlarında isterlerse de United’ in kendi iOS uygulamasını kullanarak bu yeni eğlence sistemine ulaşabilecekler. United Havayolları tarafından geçilen bu yeni eğlence sistemi içerisinde 150 adet film ve 200 TV şovu yer alacak.

Geçtiğimiz aylarda United Havayolları tarafından duyurusu yapılan bu yeni eğlence sisteminin Android işletim sistemi için ne zaman çıkacağına dair daha henüz net bir bilgi bulunmuyor. Bu yeni iOS uygulaması Airbus A319, A320, Boeing 747-400 ve bazı 777-200 olmak üzere çok sayıdaki uçağa entegre edilecek sistem ile kullanıcıların bağlanabilmesini sağlayacak plug-in ve uygulama için United Wİ-Fİ almaya da gerek bulunmayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Uçaklar da İOS sistemi oluşturmuşlar iyi hoş da otobüslerde de yapsalar daha iyi olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu