Burçlar

Aylik Burç Yorumu

Aylık burç yorumları gezegen ve yıldız durumlarına göre astrgologlar tarafından yazılıyor.bunlara bakarak döneminiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koç Burcu

Koç burcu  aylık  yorumlarda finansal konular öne çıkıyor. Resmi evraklarla haşır neşir olacağınız bir dönem. Eğer evliyseniz ilişkinize zarar veren olaylar  içinde kendinizi bulabilirsiniz. Ancak yeni başlangıçlar için de önemli bir süreç olabilir.

Boğa Burcu

Enerji açısından şarj olunacak bir dönem. İş hayatında güvenilir kişilerle anlaşmalar yapabilirsiniz. özel hayatınızda alışkanlıklarınızı sorgulayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Parasal konularda istediğinzi sonucu henüz alamayabilirsiniz. Ancak sağlığınızı ihmal etmeyin ve daha da işleri kötüye sürmeyin.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu aylık yorum  için parasla konular öne çıkıyor. Riskli denebilecek işlere pek girmemeniz önerilir. Dolandırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Aslan Burcu

Kariyeriniz için önemli kararlar alabilirsiniz. Kaygılarınızı azaltarak daha sağlıklı kararlar vermelisiniz. Dürüst yaklaşımlara önem vermek iyi olabilir.

Başak Burcu

Aile, iş ve özel hayatınızda iyi bir sürece giriyorsunuz. Haklı olduğunuz konularda sessiz kalmamaya özen gösterin.

Terazi Burcu

Çevrenizdeki dedikodu sizi rahatsız edebilir ve bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaş seçiminizde daha dikkatli olmak gerekebilir.

Akrep Burcu

Bazı ortaklıklardan zarar görebileceğiniz bir dönemdesiniz.  Sert tartışmalarınızın nedeni de bu olabilir. Finansal konularda kontrolü elinizde tutmakta fayda var.

Yay Burcu

Karşıt fikirlerle birlikte kararlar alacağınız bir dönem. Sabırlı olmanız bu süreçte fayda sağlayacaktır. Ayın sonlarına doğru olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu  için bu ay yeni projeler gündeme geliyor. İşinizde direksiyonu elden bırakmamanız gerekli.  Özel hayatınızda da bazı hassasiyetler görülebilir. Anlık  dalgınlıkların zararının farkında olun.

Kova Burcu

Başkalarının sorumluluklarını yerine getirmemesi sizi olumsuz etkileyebilir ve bu da tartışmalara neden olabilir.  Özel yaşamınızda da bu dış etkenler nedeniyle eşinize çok yüklenebilirsiniz.

Balık Burcu

Ayın ortalarına doğru karamsar olabilirsiniz. Ancak bunun nedeni siz de olabilirsiniz. Bu ay içinde başka kişilerin hakkını savunmaktan kaçının.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu