Burçlar

Burçların Uyumu

Burçlar kişinin karakteristik özelliklerini tahmin etmemize yarayan astrolojik bir oluşumlardır. Her burcun anlaştığı farklı bir burç bulunur.

Yan Yana Gelmemeliler

Kararlılıkları ve eğlenceli yapıları ile bilinen koçlar oğlaklar ile asla anlaşamazlar. Çünkü koçlarda var olan inatçılık oğlakları yıldıracaktır. Oğlakların daha sakin ancak irdeleyen yapısı da koçları sıkacaktır. Bu iki burç yan yana gelseler dahi çok uzun ömürlü ilişkiler kuramazlar. Bu burçtan olan insanların beraberliklerini yürütebilmeleri her iki tarafın da kendilerinden fedakarlık etmelerini gerektirir.

Hayal güçleri ile büyüleyen balıklar ise gerçekçi yaşantıları ile bilinen başaklar ile asla anlaşamazlar. Bu iki burçtan olan insanlar belki iş hayatlarında birbirlerini idare edebilirler. Ancak sosyal yaşantıda birbirlerine tahammül etmeleri oldukça güçtür. Özellikle balıkların sakin ve hayalci tavırları başakları çileden çıkarabilir.

Oğlak burcu insanları ise genellikle neşeli ve ideallerine düşkündür. Ayrıca sevecen ve sıcakkanlılıkları ile de bilinirler. Ancak bu burçtan olan insanlarında hazzetmediği kişiler vardır. Özellikle oğlak burçları yengeç burçları ile enerjilerini tutturamazlar. Bu nedenle de ya ilişkileri başlamadan biter ya da uzun ömürlü olmaz.

Uzun Ömürlü İlişki Kurarlar

Hayal gücünü başka bir hayal gücü ile birleştirerek mutluluktan havaya uçmayı bekleyen balıklar aradıkları saadeti akreplerde bulacaktır. Çünkü akrepler de hayallerinin peşinden koşan insanlardır. Ayrıca son derece karakterli ve sağduyulu olmaları ile de bilinirler. Bu iki burcun ilişkisi Eros’u bile kıskandırabilir.

Bazı burçlar öyle güzel ilişki kurabilirler ki görenlere parmak ısırtırlar. Başak ve boğa insanlarının arasındaki uyum da tıpkı böyle bir ilişkinin habercisidir. Hatta bu burçtan olan insanlar hayat boyu süren dostluklara da imza atarlar. Ayrıca başak kadını aşık olduğu boğa erkeğine hayatını adayabilecek kadar sadakatlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu