Dekorasyon

Countrty Dekorasyon Tarzıyla Sıcak Bir Mekan

Countrty Dekorasyon Tarzıyla Sıcak Bir Mekan

Modern hayatın arasında kalmaktan sıkıldıysanız,evinizdeki dekorasyona biraz sihir katabilirsiniz.Sadeliğin ve ferahlığın esintilerini evinde doya doya hissetmek isteyen kişiler, country tarzının şık ve mütevazi düzeni sayesinde isteklerini yapabilirler.

AHŞAPTA COUNTRY ESİNTİSİ
Country tarzı mobilya modellerinde daha sade bir ev için dizayn sergilenir.Bu anlamda da ahşap modeller oldukça kullanışlıdır. Ahşap mobilya tarzlarında eskitme modeller ya da klasik modeller de tercih edilebilir. Çok fazla klasik tarzda ahşapları sevmeyen kişiler,eskitme tarzda olanları tercih ederek daha doğal bir dekorasyonu kolaylıkla elde edebilirler.
Tamamen doğal ahşaptan üretilen mobilya ve aksesuarları seçmeniz, country dekorasyon stilinde düşündüğünüz rahatlığın ve şıklığın yaratılmasına etki edecektir.
Counrty tarz dekorasyonlarda mutlaka ahşap koltuk takımları olmalıdır.Koltuk kolları ve ayakları işlemeli ve ahşap tarzlarıyla bu stile yakışacaktır.Büyük veya küçük desenli çiçek motifli modellerin olduğu kumaşlar seçilebilir.Yemek odası mobilyaları ve yaşam ünitesi gibi mobilyalar da ahşap olmalıdır.Ortaya yine modern tasarımlı olan orta sehpayla desteklenen bir dekorasyonla country tarz desteklenmelidir.
Aydınlatma için de ferforje avizeler tercih edilebilir. Abajur ve aplik modellerinin ahşap ve bambu detaylı olanları da country tarzı bir eve uyacaktır. Ancak avize seçimlerinizde cam ve kristal tarzda ürünler olmamasına dikkat edin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu