Dekorasyon

Dekorunuza Uygun Koltuk Takımı Nasıl Seçilir? 

Dekorunuza uygun koltuk seçimi son derece kolaydır. Çünkü salonunuzda hangi tarzın hakim olduğunu bildiğinizde hangi ürünü alacağınızı da bilirsiniz.

Dekorasyona uygun koltuk seçimi son derece kolaydır. Günümüzde minimalist etkilerin  öne çıktığı tasarımlarda az eşya kullanılması uygundur. Örneğin farklı mobilya çeşitlerini bir arada kullanmak istediğinizde uygun dekorasyon ürünleri tercih ederek daha konforlu bir yaşam alanı ortaya çıkarabilirsiniz. Rahat, kalabalık etkiden uzak ve şık bir dekorasyon stili için ihtiyacınız olan tek şey ne istediğinizi bilmek! Çünkü ancak bu şekilde. Doğru bir dekorasyon uygulaması oluşturabilirsiniz.

Iskandinav Dekorasyon Stili

 

Genelde İkea mağazalarında satılan koltuk modelleri İskandinav dekorasyon için uygundur. Beyaz, krem ve bej gibi açık  renklerin söz konusu olduğu bu stillerde beğeniyle kombinlenen ahşap objeleri kullanabilirsiniz. Bununla birlikte Nordic stilinin öne çıkan parçaları, doğal ahşap malzemeler gibi ürünlerdir. Güvenle tercih ederek kullanmanız mümkün olacaktır.

Modern Dekorasyon

 

Modern dekorasyon stillerini tercih edenler için farklı bir stil olan modern ürünler son derece değişik stiller yaratmanızı sağlayacaktır. Özellikle farklı geometrik şekillere sahip olan koltuk tasarımlarıyla ilgi çekici bir mekan yaratmanız son derece kolay olacaktır. Salon için koltuk seçimi abartılı olmayan modern stillerle tercih edildiğinde genelde köşe koltuklarla ortaya çıkıyor. Modern ve etkin bir stil oluşturmanız gerektiğinde geleneksel renklerin dışındaki renkleri tercih edebilirsiniz.

Country Dekorasyon

Farklı bir stil olan ve kır evi konsepti anlamına gelen Country koltuk modeli 2021 yılında farklı dekorasyon stillerine hayat vermek için tercih edilir. Memnun kalacağınız konseptleri ortaya çıkarmak istediğinizde kendinize özgü bir mekan yaratabilirsiniz. Çiçekli koltuk ve berjer modelleri kullanarak Country stilini ortaya çıkarabilirsiniz.

Dekorasyon için tercih edilen birçok üründe olduğu gibi, bu ürünlerde de mekanınızın ölçüsünü göz önünde bulundurmaya dikkat etmelisiniz. Konsept oluşturmak istediğiniz durumlarda retro ürünlerle kombini tamamlayacak alternatifler oluşturabilirsiniz. Özel bir ürün grubu tercih etmek istediğinizde Country tarzının önde gelen çiçekli desenleri dikkat çekecektir. English Home mağazalarında genelde bu konsepti çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu