Diyet

Dünyanın en garip Abur Cubur Yiyecekleri

Dünyanın en garip Abur Cubur Yiyecekleri


1-Çekirge
İlk sırada çekirge var. Nedendir bilinmez ama bunu yiyen insanlar var. Düşündükçe bir garip olduğunuzu biliyorum. Garip olmakta haklısınız çünkü bu yiyeceğin çeşitleri bile var pastırmalı , kremalı hatta sirkeli bile çeşitleri bulunuyor.
2-Şeker
Şeker yemenin ne garipliği var demeyin bu şeker karidesli , muzlu yada akrepli  ise oldukça gariptir. Aslında bu ne kadar garip olsana çekirgeye göre denemek isteyeceğim bir tat muzlu şeker gerçekten de iyi olurdu. Akrepli şeker ise oldukça enteresan uzak durmakta fayda var.Şirket yetkilileri zehirsiz ve pişirilmiş olduğunu söyleseler bile.
3-Çikolatalı Akrep
Bu akrepleri yiyen insanlar çok sevmiş olacak ki aynı şirket birde çikolatalı akrep üretmiş. Siz de çikolatalı akrep almak isterseniz bunu satan şirket Amerika da.
4-Bisküvi
Bu sefer ki yiyecek Japonya’dan. Japonya’da çok popüler olan bu bisküvi eşek arılı evet yanlış duymadınız. Bu kimin aklına geldi bilinmez ama yiyenlerin çok sevdiği kesin.
5-Patlamış Mısır
Tabi ki normal bir patlamış mısır değil. Bu yiyecek pastırmalı bu da yenebilir abur cubur listenize girebilir. Pastırma ve patlamış mısırı birleştirmek garip bir fikir elbette.
6-Sakız
Bu yiyecek tam yemek yemeği sevenlere  göre. Çünkü bu sakızımız soslu. Bu sakızı et ile birlikte tüketerek soslu bir et yeme imkanı bulabilirsiniz. Tek sorun sakızı yutmak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu