Moda

Nikahta Giyilecek Kombin Önerileri Nelerdir?

Nikahta Giyilecek Kombin Önerileri Nelerdir? Genel olarak nikahta giyilecek kombin önerileri beyaz rengin hakimiyetinde ilerlemektedir. Ancak farklı renkler de deneyebilirsiniz.

Nikahta giyilecek kombin önerileri düğün ve nikah için farklı etkinlikler düşünenlere hitap ediyor. Son derece farklı ve değişik stillerin söz konusu olduğu kombinlerin oluşturulması gerektiğinde farklı ihtiyaçların karşılanması hedeflenir. Mevsime göre ve konseptin niteliğine göre bir ya da birden fazla kombin deneyebilirsiniz. Özellikle nikah sürecinde ihtiyacınız olan konseptleri tasarlamanızı sağlayacak stil önerilerini takip ederek şık olabilirsiniz. Sonuçta bir kere evleneceksiniz!

Beyaz Elbise

Bir beyaz elbise her zaman kuğu gibi süzülmenizi sağlayacaktır. Özellikle dantel detaylı olan modeller son derece sade bir görünüm oluşturmanız hususunda size destek verecektir. Aynı zamanda kırık beyaz, krem gibi farklı tonlar da tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte tercih edeceğiniz elbise kısa ya da uzun olabilir, saçlarınıza dilerseniz çiçek ya da benzer aksesuarlar takarak renklendirebilirsiniz. Kısa, uzun, dantelli, sade ya da midi boy bir elbise nikah için oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Beyaz Takım

Genelde ikinci ya da sonraki nikahlarda tercih edeceğiniz nikah takımı kombinleri de çok sık tercih edilmektedir. Nikahınızda tercih edeceğiniz etek ceket, ceket elbise ya da etek pantolon rengi beyaz olursa şık bir nikah konsepti olabilir. Bu yüzden beyazın dahil olduğu her bir detay için bu rengi güvenle tercih edebilirsiniz.

Vintage Kısa Gelinlik

Eğer annenizin ya da ananenizin eski bir gelinliği varsa ve iyi durumdaysa bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bu şık kombini kullanmak istediğiniz her durumda konseptinizi en iyi şekilde planlayabilirsiniz. Özellikle kısa gelinlik modelleri konusunda çözüm bulmak gerektiğinde kısa bir elbise ya da gelinlikle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Nikah Kepi Konseptleri

Nikah elbiseleri ya da beyaz bir renk istemiyorsanız saç aksesuarı kullanmak da bir çözüm olabilir. Nikah kepi kullanarak  nikahınız için uygun konseptin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle farklı renk ve modellerdeki bu aksesuarlar saçlarınızda kullanılabilir. Şapka türü ürünleri de bu şekilde tercih edebilirsiniz. Elinize birçok çiçek çeşidini alarak saçınızla uygun bir kombin oluşturmaya çalışabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu