Teknoloji

Note 4 İçin 6.0.1 Nasıl Yüklenir?

 

Cihazlar için gelen yeni sürümler nasıl yüklenir? Note 4 için 6.0.1 nasıl yüklenir? Soruların yanıtları aşağıda detaylandırılmıştır.

Note 4 6.0.1 Yükleme

Yükleme işleminin nasıl yapılacağı konusunda note 4 için 6.0.1 nasıl yüklenir sorusunu sorabilirsiniz. Soruya verilen yanıt üzerinden direkt olarak yükleme işleminin nasıl gerçekleşecek olduğunu öğreneceksiniz. Tüm sürümler için gelen güncellemeler ve yeni sürüm paketleri, kolay şekilde yüklenebiliyor. Bunun için bildirimleri takip etmeniz yeterli.

Yüklemenin yapılması için ilk olarak cihazın internet bağlantısının olması isteniyor. Bunun için direkt olarak bağlantı kablosuz internet üzerinden kurulabilir. Bağlantı sağlandıktan sonra direkt olarak yüklemeye başlayabilirsiniz. Yükleme işlemi için ayarlar – güncellemeler sekmesini kullanacaksınız.

Note yazılım güncellemeleri adı altında edinmiş olduğunuz bilgiler üzerinden direkt olarak güncellemenin yapılması sağlanacaktır. Komut vermeniz yeterlidir. Sonrasında ileri butonunu kullanacaksınız. Tamamlandığında ise telefonunuzun yeniden başlaması sağlanacak. Yükleme sırasında herhangi bir sayfaya giriş yapmanız mümkün değil. Cihaz kapanacak ve direkt olarak yüklemenin yapılması sağlanacak.

Note 4 İçin Güncellemelerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Android cihazlarda yapılacak olan tüm güncellemeler için mutlaka cihazın şarjının belli bir düzeyin üstünde olması istenir. Cihaz kapanacak ve yükleme yapılacak olduğundan, açılmasının ardından belli bir oranda şarj gittiğini göreceksiniz. Bu sebeple telefonun kapanmaması ve sorunsuz şekilde güncellemelerin yüklenmesi sonrasında cihaz kontrolü için şarj önemlidir.

Güncelleme talimatı sizin tarafınızsan verilebilir. Ya da ayarlar – bildirimler sekmeleri üzerinden direkt olarak belli bir saat içinde güncellemenin gerçekleşmesi sağlanabilir. Talepleriniz doğrultusunda cihaz otomatik olarak yükleme yapacaktır. Sorun yaşamadan güncelleme olması için Note 4 60.1 yükleme işlemini yapmak üzere verilen bilgileri dikkate alın. İşlem basamaklarını tamamlayarak, yüklemenin tamamlanması tarafınızda sağlanmış olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu