Teknoloji

Telefon ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar

Telefon ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar
Telefon ve Tabletleri Hızlandıran Uygulamalar

İlk uygulamamız “DU SPEED BOOSTER” dır. Bu uygulama öncelikle markette ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Bu uygulama oldukça popülerdir. İl açıldığında otomatik bir şekilde tarama yapmaktadır. Ve daha sonra manüel bir şekilde siz kendi isteğiniz ile taramasını gerçekleştiriyorsunuz.  Türkçe dili oldukça kötü çevrilmiş ama oldukça faydalı bir uygulamadır.

Diğer bir uygulama ise önceki uygulama mantığında çalışmakta. O da “ SMART BOOSTER” ‘dır.  Smart Booster’in şöyle bir güzelliği var; telefonun üst kısmına çeşitli uygulama kısa yollarını ekliyor. Telefon parlaklığını ayarlamak, wifi aç-kapat gibi işlemlerde yardımcı olmakta. Bu işlem ile açık olan program ve uygulamalar otomatik bir şekilde kapatılıyor.  Bu program ile sildiğimiz uygulamaların apk’sını alabiliyoruz. Yedekleme özelliği mevcuttur.

Üçüncü uygulama olarak “GREENIFY” uygulamasıdır.  Greenify’in özelliği, mesela telefonumuzda bazı uygulamalardan çıktığımızı zannederiz. Ama o arka planda sürekli çalışır bir şekilde durmakta ve telefonun enerjisini kısa sürede tüketir.  Greenify, uyku durumuna gelen uygulamaları tam olarak uyutuyor. Arka planda da bir güç ve performans düşüşü yaşatmıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu