Güzellik

Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Yılların eskitemediği Nicole Kidman ve güzellik sırları Nicole Kidman ve güzellik sırları, yaşlansa bile yaşlanmamak için pek çok kadının merak ettiği sırlar arasında kuşkusuz.

Yılların eskitemediği Nicole Kidman ve güzellik sırları Nicole Kidman güzellik sırları, yaşına rağmen genç görünümünü koruyan ünlü Hollywood yıldızının izinden gidenler için bir fırsat. Son derece açık bir tene sahip olan Kidman, yüzünde çiller olduğu için güneşe de daha fazla dikkat ediyor. Her fırsatta tüm vücudunuzu yoğun güneş ışınlarından koruyarak güzelliğini garanti eder. Ünlü yıldız Kidman’ın güzellik sırları da size ilham verebilir. Ancak genetik yapınızın bu durumda da etkili olacağını bilmelisiniz.

Basit Makyaj

Abartıdan uzak sade bir makyaj uygulamak cildi yormaz. Aynı zamanda saf güzelliği ortaya çıkarır. Kalın tabakalardan uzakta makyaj yapmak cildin dinlenmesini ve kendini yenilemesini sağlar. Bu yüzden ünlü yıldızın en önemli sırrı şüphesiz abartıdan uzak makyaj tarzı. Özellikle parfümleri kendisi tasarladığı için değerli yağlar kullanıyor.

 

Cilt Bakımı

Güneş koruması yüksek bakım uygulamaları çok önemlidir. Nicole Kidman da bahsettiğimiz bu tüm bakım uygulamalarına çokça dikkat ediyor. Cilt bakımının en önemli kısmı güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak ve retinol içeren kremler kullanmaktır. Nicole Kidman’ın güzellik sırrı yatmadan önce makyajını temizlemek.

Beslenme

C vitamini odaklı birçok besin tükettiğini ifade eden Kidman, sigara içmediği için çok sağlıklı besleniyor. Bu cildinize en iyi şekilde yansır. Sabah güne badem sütü ve pirinç şiş ile başlıyor. Matcha çayı ve kahveyi tercih ediyor.

Meditasyon

Kidman, meditasyon yaparak stresten kurtulduğunu da belirtiyor. Her saat başı düzenli olarak 20 dakikalık meditasyon kürleri yapan Kidman, stresin bende ve ciltte oluşturduğu olumsuz durumlardan da uzak duruyor.

Diğer Güzellik Sırları

Geçtiğimiz yıllarda botoks yaptıran ve pişman olan Kidman telefondan da uzak duruyor. Teknolojiyle vakit geçirmek yerine meditasyon gibi uygulamalarla ilgileniyor. Bu sayede hem ruhsal hem de fiziksel olarak güzelliğini korur. Nicole Kidman, güneş kremi olarak SPF 100 Neutrogena Ultra Sheer Dry Touch kullanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu