Dekorasyon

Banyonuza İnce Bir Dokunuş Yapın

Banyonuza İnce Bir Dokunuş Yapın

 

Her geçen gün değişen dekorasyon ürünleri ile banyomuzu yeniden şekillendirerek modern ve güzel bir görünüm elde edebiliriz. Banyoda estetik bir görünüm elde etmek için renkler ve aksesuarlar bir uyum içerisinde olmalıdır. Banyo dekorasyonu seçiminde oldukça farklı ve şık ürünler mevcuttur. Banyo tasarımında önemli olan bir bütünlüğün yakalanmasıdır. Banyonun girişinde lavabonun bulunması banyoya derinlik katacaktır.

Aydınlatma Önemlidir

Banyo da aydınlatmada çok önemlidir. Aydınlatma sisteminizin tavandan doğru olması banyonuzu daha büyük ve gösterişli gözükmesine yardımcı olmaktadır. Dekor açısından aksesuarlarınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Renk ve düzen olarak uyumsuz olan aksesuarlar banyonuzdaki bütünlüğü bozarak görünümünü tamamen değiştirebilmektedir.

Suya Dayanıklı Ürünler Kullanın

Banyoda kullanacağınız mobilyaların suya dayanıklı olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Banyo dolaplarınızın geniş olmasına dikkat etmelisiniz. Banyonuzun hareketli bir hava yakalamasını istiyorsanız desenli banyo dolapları kullanabilirsiniz. Daha kullanışlı bir dolap seçmek istiyorsanız lavabo altında dolabı ve yanında rafları olan standart bir banyo dolabı seçebilirsiniz.

Banyo Ve Diğer Mekanlarda Ayna Seçimi Önemli

Ev dekorasyonunda ayna kullanarak evinizde farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Salon, oturma odası, yatak odası veya evinizin diğer odalarına değişik ayna modelleri kullanarak evinizde farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Evinizde dekoratif aynalar kullanarak odalarınızda şık köşeler hazırlayabilir, daha kullanışlı bir ortam yaratabilirsiniz. Küçük mekanlarda büyük bir ayna kullanarak geniş bir görüntü kazanabilirsiniz. Büyük ayanlar genellikle ev girişi, oturma odası ve yatak odalarında kullanılmaktadır. Farlı bir dekoratif görünüm elde etmek istiyorsanız modern ve spor tarzda olan evinizi klasik model ayna ile süsleyerek tamamlayabilirsiniz.

Dekoratif Ve Kullanışlı Ürünleri Tercih Edebilirsiniz

Hem dekoratif hem de kullanışlı ayna için ayna altına komodin yerleştirilerek şık ve kullanışlı bir aynaya sahip olabilirsiniz. Günümüzde oldukça fazla ayna modeli bulunmaktadır. Her geçen gün artan dekoratif ayna satışları piyasanın büyümesine neden olmaktadır. Eğer klasik bir ayna tarzı kullanmak istiyorsanız ahşap kenarlı ayna modellerini sizlere öneriyoruz. Modern bir görünüme sahip aynalardan hoşlanıyorsanız geometrik şekilli aynalar tam size göredir. Banyonuza dekoratif aynaları seçerek sizde banyonuzda mükemmel sonuçlar yaratabilirsiniz. Banyonuz konusunda yardım alabilmek için bizlere danışabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu