Dekorasyon

Doğal Taşlı Lavabolar

Doğal Taşlı Lavabolar

Doğal taşlar dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Gittikçe artan doğallık trendine ayak uyduran dekorasyon konusunda bu taşların çeşitliliği de artış göstermişti. Doğal taşlar artık dekorasyonun her alanında karşımıza çıkmaktadır. Sadece iç dekorasyonda değil aynı zamanda dış dekorasyonda da bu taşlara rastlanmaktadır.

2015 yılı dekorasyon trendine baktığımızda doğal taşlı lavabolarkonusu dikkat çekmektedir. Özellikle doğal taşlarla oluşturulan mutfaklarda görülen bu lavabolar, farklı bir şıklık sunmaktadır. Mutfaklarda nostaljik görüntü isteyenler bu lavaboları tercih etmektedir. Geçmişin zerafeti bu lavabolar ile yansıtılmaktadır.

Doğal Taşlı Lavabolar

Lavabolar el yıkanan ya da mutfaklarda sebzelerin, meyvelerin ya da bulaşıkların yıkandığı alandır. Geçmişte bu konuya fazla dikkat edilmese de günümüz dekorasyon dünyasındaki gelişmeler ile bu konuda önemli hale gelmiştir. Bu nedenle doğal taşlı lavabolar mutfakta dekorasyonun tamamlayıcı unsuru olarak görülmektedir.

Doğal taşlı lavabolar konusunda özellikle tezgah üstü çeşidi son derece revaçtadır. Montajı son derece kolay olan bu lavabo çeşidinde bir gider borusu olması yeterlidir. Tezgahın ölçüsünün tam alınması son derece önemlidir. Yanlış alınan ölçü ile tezgah üstü lavabo estetik görüntüden uzak olacaktır.

Doğal Taşlı Lavabolar

Doğal taşlı lavabolar çeşitli şekillerde ve taşın cinsine göre çeşitli renklerde üretilmektedir. Bu konuyla ilgili hizmet alırken dikkatli olmalısınız. Mutfağınızın hakim rengini ve mutfağınızdaki genel dekorasyonu dikkate alarak tercih yapmanız son derece önemlidir Tüm bu etkenleri göz önüne alarak farklı ve şık bir lavabo edineceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu