Trend & Moda

Erkekler İçin Kış Kombin Önerileri

2019 kış erkek giyim kombin önerileri bu sezon değişik tarzdaki erkeklere birçok örnek sunuyor. Bazı detaylarla şık görünüm elde edebilirsiniz.

Ceketlerde Kruvaze Modası

Erkek giyim kombin 2019    için geniş omuzlu kruvaze ceketler bir hayli ön planda. Dokusu kalın kumaşla moda dünyasında vazgeçilmez olan bu ceketler, ekoseli takımınıza renk katmayı hedefleyenler için ideal sonuçlar verebilir. Mendiller ve desenli kravatlarla da bu bütünü tamamlayabilirsiniz.

Ekoseli Tasarımlar Ön Planda

2019 kış erkek modası ekoseli pantolon ve ceketler için bir hayli çeşit barındırıyor. Kendi renginizi seçerek  kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Ancak pantolon ve cekette ekose olduğu zaman gömlek sade seçmek gerektiğini de unutmamak gerekir. Ekose baskın bir kumaştır ve bu nedenle  içine giyilen gömlek ya da kazağın sade olması gerekir.

Bol Kesim Spor Parçalar

Spor şık olmak isteyen erkekler için yeni sezonda onlarca  farklı kombin türünü ayarlayabilirsiniz. Bol kesim pantolon ve gömlekler hareket alanınızı en çok hale getiriyor.

 Geometrik Çizgilerle Dikkat Çekin

Yeni dönemde dikkat çeken erkek kıyafet tasarımlarında geometrik şekiller öne çıkıyor. Çizgili, kare, üçgen desenler dikay ve yatay formda görünümler düz renkli pantolonlarda sizi stil sahibi yapabilir.  Giyimde farklılıklardan yana olanlar için  bu giyimi neyle nasıl bütünlediğiniz ve aksesuarlarda nelere odaklandığınız da önem kazanıyor.  Kıyafetlerde desen baskın olduğu zaman aksesuarları daha geri planda oluşturmak gerekmekte.

Bakır Ve Toprak Renklerini Kullanma Zamanı

Doğal alanlara gönderme yapan bakır ve toprak renkleri 2019 erkek modası içerisinde belirleyici durumda. İster üst giyim ister pantolon dilerseniz de  ayakkabıda bu renklerle ideal bir görüntü kazanabilirsiniz. Ayrıca dileyen kişiler on ya da yirmi sene öncesinin karışık görüntüsünü de yeniden canlandırabilmekte.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu