Trend & Moda

Deri Pantolon Alırken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Deri pantolon alırken dikkat etmemiz gerekenler, Deri pantolon nasıl giyilmeli? Deri pantolonları nasıl kombinleyebilirsiniz?

Deri pantolonlar, sonbahar ve kış aylarının şık parçalarıdır. Alırken dikkat etmemiz gereken bedenimize uygun olanı ve en çok yakışan modeli almamız önemlidir. Tüm seçenekleri deneyerek vücut şeklimize en çok yakışan deri pantolonu tercih etmeliyiz.

Deri pantolon tüm kusurları ortaya çıkaran bir pantolondur. Sonrasında üzülmemek için mutlaka deneyerek alın. Bacaklarınız kısa ise yüksek belli olanları tercih edebilirsiniz. Deri pantolon modelleri, düz tarzda deri pantolonlar, bacakları saran paçalı pantolonlar, normal pantolonlar gibi yüksek belli, dar paça, üstü bol pileli deri pantolonlar ve ispanyol paça deri pantolon modelleri bulunur.

Deri Pantolon Nasıl Giyilmeli?

Pantolonlarında kendi içlerinde türleri vardır. Öncelikle ne istediğinize karar vermelisiniz. Tek başına oldukça gösterişli parçalardır. Üzerinizde kalan diğer parçaları düz seçmeye çalışın. Özellikle günlük kullanımda sadece bir tişört bile yeterlidir.

Deri pantolon nasıl giyilmeli?, siyah deri pantolonları daha çok  gri, siyah ve beyaz ile kombinleyebilirsiniz. Kalça bölgenizin bir miktar fazla olduğunu düşünüyorsanız ve kapatmak isterseniz uzun blazer ile çok tarz olursunuz. Salaş kazaklar, tişörtler ve hırkalar deri pantolonların tamamlayıcısıdır. Minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişinde zorluklar ile karşılaşabilir. Önemli olan minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru olan kıyafet seçimleri ve kombinleri yapabilmektir.

Deri Pantolonları Nasıl Kombinleyebilirsiniz?

Sonbahar ve kış aylarında tercih edilen en basit kombinlere zevk katacak olan deri pantolonlar, sonbahar sezonunun olmazsa olmazıdır. Özellikle de gençler arasında deri pantolon giymek popüler olmuş durumda. Deri pantolon ceket kombini, deri ceket dendiğini zaman ilk akla gelen üzerine giyileceği düşünüldüğü için ceket oluyor. Tercih ve zevkinize göre ceket daha hoş gelebilir.

Bacaklarınız kısa ve deri pantolon giyiyorsanız mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. Topuklu ayakkabı giymek bacaklarınızı daha uzun, düzgün ve ince gösterir. Siyah deri pantolonlar ile kombin yapacaksanız renkli parçalar seçmeyin. Çünkü çok farklı renkleri kaldıramaz. Yapacağınız kombinlere renk katmak isterseniz bunu aksesuar ya da ayakkabılarınız ile yapmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu