Gebelik

Geniş Basenleri Gizleme Yolları

Geniş Basenleri Gizleme

Eğer kalça ve basenleriniz biraz geniş ise, kıyafet seçerken mutlaka dikkat etmeniz gereken püf noktaları vardır. İşte geniş kalçaları moda hileleriyle kamufle etmenin basit yolları….

1) Vücudunuzun Üst Kısmını Öne Çıkartan Kıyafetleri Tercih Edin
Kum saati oranlarını oluşturmak gerekirken bunun da en kolay yolu, omuz bölgenizi ve gövdenizi vurgulayan kıyafetleri seçmenizdir.Derin V yakalı şık bir bluz,ince bir kolye veya parlak bir fular mükemmel bir tercih olacaktır.
2) Koyu Renklerde Giyinin
Geniş kalçaları gizlemenin en iyi yollarından biri de koyu renkli kıyafet seçmektir. Bu kuralı uygularken de yalnızca siyaha takılıp kalmayın. Kahve ve indigo gri tonları veya koyu lacivert gibi farklı renkleri de seçebilirsiniz.

3) Geniş Paçalı Pantolonları Deneyin
Pantolon seçerken bel bölgesinde pile olanlardan kesinlikle uzak durmalısınız. Geniş paçalı pantolonlar size daha uygun olacaktır. Geniş bacak ve yüksek belli modeldeki pantolonlar kalçaları gizlemenin harika bir tüyosudur.
Kalçaları geniş olanların en çok yaptığı hatalardan biri de,yanları cepli pantolonları giymektir; ancak bunlar sizi olduğunuzdan daha çok kilolu gösterir.Seçtiğiniz pantolonun ve kıyafetin kesimi ve kalıbı çok önemlidir ve kesinlikle dar olmamalıdır

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu