Diyet

Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu: Yeşil Detoks!

Özellikle yaz aylarında bayanların kilo konusundaki takıntıları çok daha fazla oluyor. Yaz aylarında giyilen kısa kıyafetler içerisinde vücut hatlarının son derece şık ve dikkat çekici olmasını sağlayacak fit bir görünüm bayanların en büyük hayalleri arasında bulunuyor.

Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu: Yeşil Detoks!
Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu: Yeşil Detoks!

Kilo Vermede Yeşilin Etkisinden Yararlanın

Kilo vermenin en sağlıklı yolu olarak son yıllarda yeşil detoks son derece popüler hale geldi. Sağlıklı bir şekilde kilo verebilme ve vücudu forma sokabilmeye yardımcı olan yeşil detoks içeriğinde herhangi bir doğal olmayan parçaya yer vermediğinden her uzmanında en çok önerdiği kilo verme yöntemlerinden birisi olarak öne çıkıyor.

Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu: Yeşil Detoks!
Kilo Vermenin En Sağlıklı Yolu: Yeşil Detoks!

Özellikle de ıspanak, pazı, roka, maydanoz, fesleğen, dereotu, kereviz sapı ve karalahana gibi daha pek çok koyu yeşil sebze ve bitki bir harman haline getirilerek, demetler şeklinde meyve sıkacaklarından geçirilerek hazır hale getirilebiliyor. En son olarak içerisine C vitamini açısından son derece zengin ve daha hızlı yağ yakabilme imkanı sunmakta olan limon ilave edilerek hem sağlıklı hem de kilo vermeye yardımcı son derece leziz bir lezzet ortaya çıkıyor.

Bu doğal yeşillerin yanı sıra bir miktar zencefil ilave edilmesi de hem etkisini hem de tadını çok daha iyi hale getirecektir. Bu noktada hazırlanan içeceğin çok daha seyreltilmiş olmasını isteyenler bir miktar salatalık suyunu da karışım içerisine dahil edebilir.  Bu karışımın gün içerisinde 2 ila 3 kez tüketilmesi son derece yararlı olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu