Teknoloji

Periscope Twitter Tarafından Satın Alındı

Periscope Twitter Tarafından Satın Alındı
Periscope Twitter Tarafından Satın Alındı

Periscope Twitter tarafından satın alınan Twitter’i daha da devleştiren bir uygulama. Sosyal medya denilince akla ilk gelmeye başlayan Twitter bünyesine periscope’yi de kattı. İletişimde videonun öneminin farkında olan Twitter periscope uygulaması ile dünyada neler olup bittiğini başkalarının gözünden görebilmemize olanak tanıyan farklı bir yaklaşımla yine karşımızda.

Yaşadığınız ve paylaşmak istediğiniz deneyimlerinizi anında videoya çekerek Twitter aracılığıyla tüm dünya ile aynı anda paylaşma imkanı sunan Periscope uygulaması bazı söylentilere göre 100 milyon dolara bazı söylentilere göre 120 milyon dolara satın alındı.

Twitter Periscope ile Artık Dünya O kadar da Büyük Değil!

Twitter fark yaratmak ve insanların hayatlarına daha fazla renk getirmek adına böyle bir uygulamayı uzun zamandır tasarlıyordu. Dünyanın bir noktasındaki bir insan başka bir noktasındaki bir insanın deneyimlerini anında paylaşabilmeli idi. Bu müthiş fikrin ürünü olan Periscope Twitter’a apayrı bir bağımlılık kazandıracak.

Hayatınızı Arkadaşlarınızla an be an Paylaşın!

Periscope uygulaması ile tüm dünyadaki arkadaşlarınızla deneyimlerinizi anında videoya çekerek sıcağı sıcağına paylaşabileceksiniz.

Şimdilik İOS uygulaması olan bu yeni buluş yakın zamanda Android dünyasına da merhaba diyecek. Zaman ve mekanın dışına çıkmanın ve Twitter kullanıcılarına bu deneyimi tattırmak isteyen Twitter tam hız ilerleyerek dünyanın sosyal medya patronu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Periscope ile yaşadıklarınızı seçtiğiniz kişilerle paylaşın!

Uygulamada sadece seçtiğiniz kişilerle çektiğiniz özel videoları paylaşabilme olanağınız var. Kolay bir kullanımı olan Periscope Android ile tanıştıktan sonra tüm dünyada yaygınlaşacak ve kullanıcıların vazgeçilmez medya aracı olmaya başlayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu