Dekorasyon

Romantik yatak odası takımı yıldızlı geceleri ve mutlulukları davet ediyor

Romantik yatak odası

Romantik yatak odası takımı sizlere düşleri süsleyen yıldızlı geceler ve mutluluk iklimleri vadediyor. Renkleri ile bile yeterince çekici olan yatak odası takımlarımız, bunun yanında malzeme kalitesi ile de vazgeçilmezleriniz olmaya adaydır. Bunlara usta ve uzman ellerden çıkan işçiliği de eklediğinizde yatak odası mobilyalarındaki vazgeçilmezliğimize siz de hak vereceksiniz.

Şık ve çok zarif tasarımları yanında farklı işlevselliklere de açık olan yatak odası takımlarımız size farklı gardırop seçenekleri de sunuyor: 5 kapılı, 6 kapılı, sürgü kapılı ve xl sürgü kapılı… Siz zevkinize ve ihtiyacınız doğrultusunda uygun olanı seçiniz.

Gardıroplarımızda gelişen ve değişen trendlere uygun olarak, işlevselliklerin artırmak adına, pantolonluk uygulamaları geliştirilmiştir. Yine üretimimiz olan gardırop modelleri dış kısım çekmeceleri bulundurmaktadır. Bazı modellerimiz ise iç çekmecelidirler.

Yatak odası takımlarında uygun zeminler üzerinde uygulanan figürlerle tasarımdaki harikalıkları artırılmıştır. Dekoratif şerit ve köşe süsü uygulamaları da bu açıdan mobilyalarımızı daha da seçkin ürünler olarak öne çıkarıyor.

Bu model yatak odası takımlarında neden yüksek ayaklar söz konusudur?

Yatak odası takımları her bir ünitesinde yüksek ayaklı olarak modeller olarak üretilmiştir. Böylece temizlik eylemlerinde kolaylık ve pratiklik hedeflenmiştir. Yine bir başka işlevsellik olarak yatak odası mobilyalarımızda opsiyonel olarak sunulan cibinlik uygulaması da vardır.

Sağlık ve hijyen de mobilya üretimimizin genelinde temel ve vazgeçilmez temalarımızdır. Bu elbette yatak odası takımlarımızda da geçerlidir. Malzemelerimiz bu açıdan uluslararası mobilya kalite standartları açısından uygun ve dolayısıyla bu standartlara uyumlu olarak insan sağlığını koruyucu ve kanserojen ögeler içermeyen niteliktedir.

Bütün ünitelerde kapakların sağlıklı ve pratik açılıp kapanmalarını sağlayan sistemler uygulanmıştır. Böylece ürünlerin verimli ve dayanıklılığı garanti edilmiştir. Bunun yanında yine müşterilerimizin istek ve dilekleri doğrultusunda seçim yapmaları göz önüne alınarak sandalyelerde kumaş veya ahşap kullanılmış, böylece iki farklı kompozisyonda sunulmuşlardır.

Bu model mobilyalarda neden oval hatlar var?

Romantik ana temalı bu yatak odası takımlarımızda keskin hatlar değil, oval hatlar kullanılmış olup hem dayanıklılık ve işlevsellik özellikleri arttırılmıştır. Ama aynı zamanda ana teması mobilyanın kendi ruhuna da uygulanmıştır.

Sözde değil, özde romantizm sunan bu model yatak odası takımlarımız gerçekten de vazgeçilmezleriniz olacaktır. İncelemeniz ve değerlendirmeleriniz için sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu