Trend & Moda

Takip Edilesi Erkek Stil İkonları

Genellikle kadın ikonlar sosyal medyada takip edilse de dünyanın dört bir yanında erkek stil ikonları da takip edilmektedir.

Sosyal medyada genellikle kadın stil ikonları takip edilse de erkek stil ikonları da son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Hem fit vücutları ile hem de tarzlarıyla dikkat çeken birçok erkek bulunmaktadır. sosyal medyada dikkat çeken fenomen erkekleri takip ederek partnerinizin tarz sahibi olması konusunda ona yardımcı olabilirsiniz. Aşağıda son dönemin en popüler sosyal medyanın en stil erkek ikonlarını veriyoruz.

Sosyal Medyanın Erkek Stil İkonları

Sosyal medyada özellikle genç kızlar tarafından en çok takip edilen stil ikonlarından biri Mariano Di Vaio’dur. İnstagramda 6 milyon üzerinde takipçisi olan ve en popüler erkek stil ikonları arasında bulunan Mariano Di Vaio, 28 yaşındadır. İtalyan bir blogger olan Mariano, hem aktör hem de moda tasarımcısıdır. İtalya’da birçok büyük markanın yüzü olan Mariano, MDV Style isimli moda bloğu ile popüler olmayı başarmıştır. Türk kızlar tarafından da oldukça takip edilen, Türk erkeklerine ilham olan Mariano, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla da büyük ilgi görmektedir.

En Çok Takip Edilen Erkek Stil İkonları

En çok takip edilen ve birçok markanın reklam yüzü olan stil ikonlarından biri David Gandy’dir. İngiliz model David Gandy, Light Blue markasının da reklam yüzüdür. Tasarımcı olan aynı zamanda yazarlık da yapan 37 yaşındaki model, sartorial tarzı yansıtmaktadır. Sosyal medyada en çok takip edilen erkek stil ikonları arasında yer alan Gandy, en çok takip edilen fenomenlerden biridir.

Erkek Stil İkonları

Alman model aynı zamanda blogger olan Magic Fox Daniel takip edebileceğiniz erkek stil ikonları arasında yer almaktadır. Sosyal medyada yaklaşık 1,5 milyon takipçiye sahip olan Daniel, son zamanlarda moda bloğu sayesinde sık sık gündeme gelmektedir.

İtalyan asıllı olan Luca Sguazzini influencer olarak en çok takip edilen stil ikonları arasında yer almaktadır. Serseri saç tarzıyla dikkat çeken model, Türk kızları tarafından da ilgiyle takip edilmektedir. Sosyal medyanın erkek stil ikonları birçok ülkede takip edilmekle birlikte Türkiye’de de takip edilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu